KONST / Litografier / Färglitografi 14576303
nr 1457 6303
Uno Vallman
(1913-2004), Sverige
Signerad, numrerad 109/360. Färglitografi, bildmått: 48x64, yttermått inklusive ram: 64x79 cm
Uno Vallman, född 1913, död 2004, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 mars 2022
kl 20:15:02
22/3 20:30:04
200 kr
22/3 22:27:00